Willkommen :)


Obiekt położony w cichej, spokojnej dzielnicy - Biała Dolina, niedaleko centrum miasta przy niebieskim szlaku turystycznym wiodącym w Góry Izerskie.
Dysponujemy wyłącznie pokojami z pełnym węzłem sanitarnym i TV. W obiekcie udostępniamy bezpłatnie bezprzewodową sieć (WIFI). Wszystkie pokoje są słoneczne i jasne, bez ukośnych sufitów i okien dachowych. Możliwość korzystania z w pełni wyposażonego aneksu kuchennego oraz pomieszczenia na odzież wierzchnią i obuwie.
Goście mają do dyspozycji duży taras z widokiem na Wysoki Kamień w Górach Izerskich i częściowo na Karkonosze, miejsce na grilla, altankę oraz bezpłatny parking dla samochodów osobowych. Istnieje możliwość przechowywania rowerów lub nart w sezonie zimowym. W najbliższym otoczeniu wiele tras spacerowych i znakowanych tras rowerowych. Zimą bliskość bazy narciarskiej w Jakuszycach i możliwość dotarcia tam Koleją Izerską zapewni turystom i narciarzom niezapomniane wrażenia. Szereg wyciągów narciarskich o rożnym stopniu trudności ułatwi naukę narciarstwa zjazdowego wszystkim chętnym. Położenie Szklarskiej Poręby powoduje, że łatwiej poznawać także atrakcje sąsiadujących państw: Republiki Czeskiej i Niemiec, zarówno podczas wycieczek indywidualnych jak i grupowych.
 
Nie przyjmujemy zwierząt.

Wszelkiej pomocy i informacji udzieli państwu właściciel - przewodnik Sudecki.
Serdecznie zapraszamy do nas na wypoczynek!

Galerie


Artykuły o regionie


Rodzinne domy w Karkonoszach

Często planując wakacje naszym priorytetem są odpowiednie warunki dla naszej rodziny. Wchodzi w grę tutaj przede wszystkim bezpieczeństwo, odpowiednie warunki sanitarne oraz możliwość rozrywki. Od paru lat doskonale w tej materii prezentują się Karkonosze które dzięki bogatej ofercie turystycznej przyciągają corocznie mnóstwo nowych klientów. Mnie osobiście bardzo zaintrygowały domy do wynajęcia w Karkonoszach za naprawdę marginalne pieniądze. Planując wakacje w górach zdecydowaliśmy się na wynajęcie domu, ponieważ w rezultacie nie wychodziło to o wiele drożej, aniżeli w przypadku zatrzymania się w jakimś pensjonacie.

Takie rozwiązania najbardziej opłacają się wówczas, kiedy posiadamy dużo dzieci i w przypadku wakacji musielibyśmy płacić osobno za więcej

Sie finden bei uns


  • Sehenswürdigkeiten

  • TV

  • Wifi

  • Parkplatze

Standort